737 906 029 hicarian@o2.pl

Dziś henkołt z guru SEO – musisz to wysłuchać

Czytam regularnie polską blogosferę SEO. Lubię chłopaków  i dziewczyny, które opisują interesujące nas sprawy. Dlatego na kilku blogach natrafiłem na wpisy o dzisiejszym tj. 23 sierpnia panelu dyskusyjnym. Świadomie będę używał polskiej nazwy, bo za dużo wśród Polaków kompleksów.

Od razu zaznaczam, że nie znam pana Karola Dziedzica. W światku SEO poruszam się od 2009 r. ale jego nazwisko pierwszy raz usłyszałem gdzieś w połowie lipca. Obecnie ma też 5 czy 6 poziom na Google Forum Webmaster, więc świeżynka. No ale fajnie, że organizuje polski hankołt, być może będzie spoiwem w tej branży.

Naturalnie dodatkowym bodźcem mają być nasze “gwiazdy” i gwiazdeczki.  Seba na swoim blogu trochę się zagolopowałNie ładnie mówić o kimś więc nie rozwinę tego wątku. Mimo to skuszę się i jak sobie przypomnę wieczorem to posłucham co tam ciekawego słychać w branży. Jak nie to poczytam recenzję u Artura z Silesiasemktóry prawie zawsze fajnie opisuje co się działo.

Dziś bez obrazka.

 

Kamil Kondel

SEO/SEM specjalista. Znajdziesz mnie pod pseudonimem - Hicarian.

This Post Has 2 Comments

  1. Sebastian Jakubiec

    Szkoda, że nie rozwinąłeś wątku – bo nic z zagalopowania w moim wpisie nie widziałem. Rozumiem, że zaprezentowana obsada może w Twojej opinii zaliczać się do “gwiazdek”, no ale cóż * trzeba przyznać, że są rozpoznawalni w branży a nie sposób wymienić wszystkich. 😉

    1. kamil

      Nie chce wnikać Sebastianie w to co napisałem. To moja prywatna opinia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak dzięki konkurencji poznać na co mają wejścia z długiego ogona?

Dziś krótki wpis. Wybaczcie mi, ale jestem w trakcie wdrażania pewnych ulepszeń na jednym z serwisów. Przypomniała mi się jednak...

Zamknij