737 906 029 hicarian@o2.pl

Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu 2013 – w$p1erajmy hosp1cja rozpoczęte!

mistrzostwa polski w pozycjonowaniu stron 2013Uwielbiam takie momenty, gdy Google poddawane jest kolejnej próbie. Tak jest gdy nagle rodzi się nowy idol, Chytra Baba z Radomia, Chuct Testa czy… hasło  z zawodów w pozycjonowaniu – w$p1erajmy hosp1cja. Z dwuminutowym opóźnieniem Michał Makaruk ogłosił na forum PiO hasło i się zaczęło 😉

W$p1erajmy hosp1cja – będzie ciekawym studium przypadku, frazą eksperymentalną, gdzie pozycjonerzy mogą ujawnić swoje techniki pozycjonowania.  Podoba mi się sama formuła i jestem pozytywnie zaskoczony nagrodami. Jest jedno małe ale, o którym większość osób ze światka wie.

Mistrzostwa w pozycjonowaniu 2013 trwają trzy miesiące. Kto spodziewa się efektywnego link buildingu z promocją “strony” (jakakolwiek ona ma być) , zastosowaniem “nowości”, które krążą po sieci szczególnie w anglojęzycznej blogosferze to się zawiedzie. Na tak krótki okres czasu, zdecydowanie najważniejszym czynnikiem będą linki i 301. No chyba, że jakiś biały rodzynek zostanie “popchnięty” do góry ręcznie ;).

Fraza konkursowa to szczególnie w pierwszych 2-3 tygodniach świetne miejsce obserwacji i wyciągania wniosków. Warto więc śledzić wyniki na bieżąco.

 

Kamil Kondel

SEO/SEM specjalista. Znajdziesz mnie pod pseudonimem - Hicarian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Noname Update miesza w polskich wynikach

17 stycznia mieliśmy zaszczyt powitać update algorytmu. Pracownicy Google na razie milczą w tej sprawie, więc nie wiadomo czy to...

Zamknij