737 906 029 hicarian@o2.pl

Od teraz sprawdzimy najnowsze linki dla domeny w GWT

Przyznam się, że dawno tak pomocnej usługi nie zaoferował nam Google. A jednak, od wczoraj (?) możemy w Narzędziach dla Webmasterów zobaczyć nowe odnośniki (nie chce duplikować z tytułu) w narzędziach dla webmasterów, dla naszej domeny.

Zastanawiacie się może,  jakie to przyniesie korzyści dla nas, pozycjonerów? Otóż jeżeli wierzyć temu co dostajemy w .csv (a musimy, bo to Google), to dostajemy jak na dłoni, kiedy i co znalazł dla twojej domeny “Google”.  Autor Seo blog profi nazwał to “odkryciem” na danej stronie linku do naszej domeny. Co ciekawe, analizując datę linka, oraz późniejsze zmiany w pozycji strony, możemy prześledzić pewne prawidłowości przy zmianach pozycji.

matt cutts o nowych linkach w gwt

Matt informuje na Twiterze o nowych linkach w GWT

Kamil Kondel

SEO/SEM specjalista. Znajdziesz mnie pod pseudonimem - Hicarian.

This Post Has One Comment

  1. link expert

    GWT to kopalnia SEO-wiedzy o własnej stronce, ale podobną analizę trzeba przeprowadzić z konkurentami. Do tego można wykorzystać bezpłatne narzędzia, ale równie szczegółowe dane jak w GWT oferowane są tylko przez płatne aplikacje, takie jak Ahrefs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
SEO Friendly Images – dlaczego powinieneś go mieć?

Pośród kilku wtyczek do Wordpressa,  ta z pewnością zasługuje na krótki opis.  Dzięki niej wyciśniemy trochę więcej odwiedzin na blogu....

Zamknij