737 906 029 hicarian@o2.pl
Blog

Wszyscy mają bloga – mam i ja

Tym miłym akcentem chce się z wami serdecznie przywitać. Jak przystało na pierwszy wpis, pozwolę sobie napisać o czym będzie ten blog.

Właściwie już w tytule i w nagłówku powinienem użyć słów kluczowych, ale po co?
Blogów o pozycjonowaniu, optymalizacji czy czynnikach wpływających na SERP-y jest już dość dużo. Każdy chce być ekspertem, a obecnie każdy może nim zostać, często bez praktyki. Na PiO jest wielu szamanów i magików, co potrafią dawać rady niepraktyczne i wymyślone na szybko. Z czego to wynika? Z niewiedzy, z głupoty i próby robienia z siebie PRO. Z bezstresowego wychowywania. Spróbujcie takiemu zwrócić uwagę – matka i tatuś tylko chwalili, więc pożre cie żywcem. Co z tego, że “pozycjonuje” jedną stronę w dodatku hobbistycznie,  która wbija 10 katalogami? Jest już ekspertem i trzyma się swoich teorii.

Długo się zastanawiałem się, o czym pisać, aby się wyróżnić? Jest już kilka “blogów newsowych” i rozkładających pozycjonowanie na czynniki pierwsze. Pola do popisu już nie ma za dużo, jednak spróbuje od siebie coś wnieść do polskiego SEO. Nie zamierzam się z nikim kłócić, jak to zrobił Kojotek aby rozsławić swój blog. Kontrowersyjne posty zostawiam mu i  podobnym. U mnie znajdziecie trochę wiedzy, parę obserwacji i kilka wniosków. Będę marudził.

Kamil Kondel

SEO/SEM specjalista. Znajdziesz mnie pod pseudonimem - Hicarian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *