737 906 029 hicarian@o2.pl
Wp Plagiarism Check

Niezbędnik właściciela precla – WP Plagiarism Pal

Wielu z was z pewnością ma gdzieś w zanadrzu jakiegoś precla, czy nawet poważniejszy projekt, jakim się uważa artykuły do przedruku.  Jeżeli zależy wam na serwisie, z pewnością moderujecie wpisy. Sprawdzacie ich unikalność. Dziś podpowiem, jak możecie sobie ułatwić pracę z fajną wtyczką – wp plagiarism pal.

Pluginów do WP jest od ogroma. Niektóre z nich są specjalnie napisane na potrzeby pozycjonerów. Dla właścicieli precla niezbędnikiem jest Wypiekacz, który od kilku miesięcy ma nawet opcje wymuszenia ikony wpisu, co powiem wam szczerze znacznie ułatwia administrację serwisu, gdy chcemy mieć obowiązkowo wpis z obrazeczkiem.

Wtyczka WP plagiarism pal to kolejny świetny pomocnik. Co ona robi? Z pewnością po nazwie się domyślacie, że sprawdza unikalność wpisów. Możemy wybrać, czy chcemy sprawdzić tekst pod Google czy Bing. Dodatek do naszej pracy admina rozkłada całą publikację na czynniki pierwsze. Efekt? Zaoszczędzasz czas na żmudne sprawdzanie każdego tekstu.

Przykład: Wybrałem kolesia, który wiem, że zawsze wrzuca swoje teksty na różne artykularnie. Poddałem jego tekst sprawdzeniu za pomocą wtyczki.

Wtyczka podkreśla na czerwono tekst, który niby jest powielony i widnieje w wynikach Google. Jednak z mojej obserwacji wynika, że wtyczka wszystko podkreśla na czerwono, nawet fragmenty tekstów, które nie są powielane. Mimo to zawsze można kliknąć w wybrany fragment tekstu i sprawdzić czy koleś jest frajerem i spamuje wszystko co się da.  Efekt?

Jeżeli chcesz mieć unikalne wpisy na stronie, to przy takich wynikach już wiesz co masz zrobić – kosz – a koleś za nie czytanie twojego regulaminu – ban.  A wy jakimi wtyczkami się posługujecie?

Kamil Kondel

SEO/SEM specjalista. Znajdziesz mnie pod pseudonimem - Hicarian.

This Post Has 7 Comments

 1. katalog stron

  polecam wtyczkę nadaje się idealnie do takich rzeczy, dobrym sposobem jest też wrzucenie RSSa do katalogów rss swojego bloga.

 2. kamil

  Czy dobrze ciebie zrozumiałem, proponujesz wrzucenie własnego rssa witryny do katalogów rssów?

 3. Lexy

  “Wtyczka WP plagiarism pal to kolejny świetny pomocnik. Co ona robi?”
  Mój antywirus przyczepił się do podlinkowanej strony. A sama wtyczka ciekawa.

 4. Misiasty

  Nie słyszałem o tej wtyczce, mam kilka precli – chętnie sprawdzę jak to jest z tą unikalnością. Ciekawe na ile wtyczka jest precyzyjna.

 5. Dawid

  Oooo nawet nie znałem tej wtyczki. Dzięki wielkie 😉

  1. kamil

   Nie ma za co 🙂

  2. Maciej

   bardzo pomocny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pozycjoner z przymusu a pozycjoner z pasją w PRACY

Śmieszą mnie jeszcze nie dawne wyliczenia na kilku blogach ile zarabia pozycjoner. Tam gdzie mieszkam, w Bydgoszczy jest jedna wielka...

Zamknij