737 906 029 hicarian@o2.pl

w$p1erajmy hosp1cja – pierwszy dzień, mały wniosek

Na przykładzie domeny (domena).radom.pl jestem pozytywnie zaskoczony, JAK SZYBKO czynnik nowych linków dla domeny wpływa na ranking.

Do tej pory stara szkoła SEO mówiła, że na efekty linkowania trzeba czekać. Ile? Najwcześniej parę dni. Po pierwszym dniu Mistrzostw w pozycjonowaniu stron 2013 zauważyłem, że wpływ linkowania jest bardziej dynamiczny. Efekty linkowania na frazę  w$p1erajmy hosp1cja widzimy już dziś.

Kto miał czas aby obserwować zapełniające się wyniki, ten wie, w jaki sposób jest linkowania wspomniana przeze mnie witryna. Czy to coś zmienia? Tak,  ponieważ czynnik rankujący wynikający z nagłego przyrostu linków wpływa na pozycje domeny, praktycznie w czasie rzeczywistym. Zresztą spójrzcie na stronę, a nawet inne “blanki” ze standardową templatką WP.

 

Kamil Kondel

SEO/SEM specjalista. Znajdziesz mnie pod pseudonimem - Hicarian.

This Post Has 2 Comments

 1. Łukasz Rajzer

  w$p1erajmy hosp1cja to nowa fraza w indeksach Google, więc nie działają jeszcze “standardowe mechanizmy”, którym poddajemy witryny w walce o top1, a te, które odpowiadają za świeżość serpów.
  Misją Google jest podawanie aktualnych danych, więc skoro pewne domeny głoszą o nowym problemie, a inne do nie linkują, to trafiają do serpów bez względu na metody. No i metody Google weryfikuje zawsze po jakimś czasie.. nie po dobie.

  1. kamil

   Cześć Łukasz,

   Dzięki za komentarz. Z pewnością zwróciłeś uwagę na ważną kwestię jaką jest nowe słowo kluczowe. Mimo to podtrzymuje swoje stanowisko. Brak historii dla danego słowa nie wyklucza już na wstępie agresywnego linkowania, który decyduje na tym etapie o pozycji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu 2013 – w$p1erajmy hosp1cja rozpoczęte!

Uwielbiam takie momenty, gdy Google poddawane jest kolejnej próbie. Tak jest gdy nagle rodzi się nowy idol, Chytra Baba z...

Zamknij