737 906 029 hicarian@o2.pl
Pingler.com

Wtyczka Pingler do WordPressa “zaprasza bota”

Jest kilka sposobów na szybkie zaindeksowanie nowej podstrony. Oprócz tego co możemy wpisać do pingowania w dziale ustawienia-pisanie,  możemy jeszcze posłużyć się dodatkowym “dopaleniem“.

Jedną z ciekawszych, którą chce wam przedstawić jest wtyczka Pingler do WordPressa. Pozwala ona na wysłanie do pingowania za pośrednictwem witryny pingler.com, nowego wpisu. Jedyne co musimy zrobić, to się zarejestrować i odczytać swój API key, którym następnie aktywujemy wtyczkę w naszym WordPressie. Z moich obserwacji zauważyłem, że pingler.com zdecydowanie “najlepiej” zaprasza bota na naszą stronę. Jak to sprawdziłem? To proste. Zainstalowałem sobie wtyczkę StatPress i analizowałem kilka serwisów pingujących (pingfarm.com, pingdevice, mass-ping itp) i zdecydowanie najlepiej wypadł pingler. A wy jakie jeszcze znacie metody “zapraszania” bota na stronę?

Kamil Kondel

SEO/SEM specjalista. Znajdziesz mnie pod pseudonimem - Hicarian.

This Post Has 4 Comments

 1. Góra Kalwaria

  Do zaindeksowania niezłej strony styka blog na wordpress.com. Najciężej jak dotąd mam z linkami .edu – ani pingomatic ani pingfarm ani linki z wp.com nie dają rady lub trza dłuuuugo czekać. Na szczęście pewna znana grupa katalogów załatwia sprawę od ręki niemal.

 2. Rafał

  Dzięki za informację, zaraz protestuję.
  Pozdrawiam

 3. marcu

  Ja korzystam z http://www.ping.in

 4. link expert

  Indeksacja w WP przebiega na tyle gładko, że nie wiem czy jeszcze trzeba czymś dopalać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dział o optymalizacji stron i treści

Od razu zaznaczam, że nie będę się głowił głównie o poprawnym układzie, rozmieszczeniu h1, h2 itp. W tym dziale zamierzam...

Zamknij